Wielkanoc

 

Zapraszamy do spędzenia rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy w Zakopiańskim Dworze. Dla nas jest to okres bardzo wyjątkowy. Przygotowujemy się do niego starannie. Salę restauracyjną zdobimy oryginalnymi dekoracjami, sprawiając, że Śniadanie Wielkanocne to wyjątkowy posiłek dla całej rodziny.
Śniadanie wielkanocne to okazja do przygotowania smakołyków, które potwierdzają wybitny talent naszych kucharzy. Potrawy, które przygotowujemy z naturalnych produktów, posiadają doskonały smak i zaspokoją niejedno podniebienie.
Na wielkanocnym stole każdy znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu. Potrawy mięsne, ryby, tradycyjne produkty wielkanocne uzupełnione specjałami i smakołykami kuchni podhalańskiej to gwarancja sytego i bardzo smacznego posiłku.

Poranek Wielkiej Soboty to czas, kiedy całe rodziny oddają się zabawie wspólnego malowania jajek. Dzieci biorą udział w konkursie na najpiękniejszą pisankę.

Zgodnie z tradycją Właściciel Pensjonatu przygotowuje jeden, duży koszyk ze święconką, którą spożywa się podczas wspólnego niedzielnego śniadania wielkanocnego.

 

Zapraszamy do kontaktu z recepcją hotelową, tel. 18 20 000 58 lub 783 998 568, e-mail: recepcja@zakopianskidwor.pl

Oferta nie dotyczy pobytów rozliczanych w systemie MyBenefit, TravelPass.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.