Przyjazd
Wyjazd

Restauracja

Restauracja Zakopiański Dwór to najważniejsza część całego obiektu wypoczynkowego. Dokładamy najwyższych starań, aby udany wypoczynek naszych Gości zawsze wiązał się z pełną satysfakcją jakością i smakiem  przygotowywanych potraw. 

Specjalnością naszej restauracji są dania regionalne, polecamy zwłaszcza przygotowywane przez nas pierogi w różnych odsłonach, zupę pomidorową z naszych pomidorów oraz rydze.

Wśród specjalności spoza regionu, oferujemy:

  •  zupę borowikową
  •  carpaccio z polędwicy wołowej z oliwą czosnkową
  •  pieczonego lub gotowanego pstrąga 

To kuchnia, która urzeknie Cię smakiem...

Wnętrze restauracji utrzymane jest w tradycyjnym stylu. Wśród elementów wykończenia dominuje drewno. Restauracyjny bar, stoły, krzesła oraz drewniane elementy architektoniczne ozdobione są ręcznie wytwarzanymi wzorami pochodzącymi z regionalnej tradycji.

Elementem, który nadaje restauracji szczególnego wdzięku jest kominek. Tradycyjna ornamentyka oraz ciepło, jakim wypełnia całe wnętrze pomieszczenia nadają każdej chwili niezapomnianego efektu.

Z największą dbałością podchodzimy do estetyki serwowanych potraw. W imię wysokiej elegancji zrezygnowano z tradycyjnego, drewnianego typu zastawy na rzecz wykwintnych naczyń współczesnych. Oddająca w pełni zakopiański charakter restauracja jest miejscem wspaniale nadającym się do organizacji wieczorów góralskich.

Imprezy okolicznościowe 

Niepowtarzalny smak, pyszne potrawy, miła atmosfera.... wszystko to znajdziecie w Restauracji Zakopiański Dwór, gdzie w tradycyjnym, góralskim wnętrzu możemy przygotować ważne dla Państwa wydarzenia - wyjątkowe wydarzenia, które wymagają wyjątkowej oprawy. 

Restauracja Zakopiański Dwór, organizuje:

  • spotkania rodzinne
  • spotkania towarzyskie
  • spotkania biznesowe
  • imprezy okolicznościowe (komunie, chrzciny)

W całym obiekcie, w tym części restauracyjnej, obowiązuje zakaz palenia. Osoby palące zapraszamy do przeznaczonych specjalnie do tego celu, wydzielonych miejsc przed wejściem do restauracji.

Restauracja czynna od wtorku do niedzieli  od 13.00 

 

Rezerwacje i informacje

+48 783 998 568

Lokalizacja

Zakopiański Dwór
Droga do Białego 1, 34-500 Zakopane

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij