Pokoje

Nasze pokoje to połączenie zakopiańskiego stylu, smaku i komfortu. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje o różnej wielkości. Wszystkie wyposażone w stylowe, drewniane meble, wykonane ręcznie przez regionalnych stolarzy po to, by czuli Państwo atmosferę i charakter urokliwego miejsca jakim jest Zakopane. Łazienki z prysznicem,  bezpłatny dostęp do telewizji satelitarnej oraz Internetu to próba wpisania nowoczesności w podhalańską tradycję.

 

Pokój jednoosobowy

Cena od 190 zł

 

Jest to miejsce stworzone dla osoby poszukującej odpoczynku i chwili dla siebie. Utrzymany w stonowanych, lecz jasnych barwach pokój, daje wrażenie otulającego zewsząd ciepła. Odczucie to wzmaga architektura pomieszczenia, w której dominują skosy i elementy drewniane, wykonane ręcznie przez wysokiej klasy rzeźbiarzy. Nie sposób również przejść obojętnie obok rozległego okna skierowanego ku niebu, które pozwoli podziwiać piękno rozgwieżdżonego nieba nad Tatrami.
Pokoje z łazienką a w niej suszarka do włosów, żel do mycia ciała, szampon do włosów, ręczniki
Wyposażenie: drewniane podwójne łóżko małżeńskie.
Powierzchnia pokoju: 11 m2
Pokój może być wynajęty również dla 2 osób.

 
 

 

Pokoje dwuosobowe

Cena od 280 zł

 

Pokoje dwuosobowe Zakopiańskiego Dworu to opcja przygotowana dla tych, którzy w Tatrach poszukują umocnienia wszelkiego rodzaju więzi. Utrzymane w stylu regionalnym zachwycają dbałością wykonania i kolorystyką. Jedne z nich utrzymane w barwach głębokiej zieleni koją zmysły i przywodzą na myśl świeże lasy smrekowe porastające doliny. Drugie okraszone żywą czerwienią przypominają o gorącym charakterze podhalańskich mieszkańców. Wszystkie jednak oddają niezwykłość miejsca jakim jest Zakopane.
Wrażenie to wzmaga dodatkowy widok z balkonu skierowany w stronę Gubałówki lub Dolinę Białego.
Pokoje z łazienką a w niej suszarka do włosów, żel do mycia ciała, szampon do włosów, ręczniki.
Wyposażenie: drewniane podwójne łóżko małżeńskie.
Powierzchnia pokoju: 18 m2
 
 

 

Pokoje trzyosobowe

Cena od 390 zł

 
Pokoje trzyosobowe Zakopiańskiego Dworu to opcja przygotowana dla tych, którzy w Tatrach poszukują umocnienia wszelkiego rodzaju więzi. Utrzymane w stylu regionalnym zachwycają dbałością wykonania i kolorystyką. Okraszone żywą czerwienią przypominają o gorącym charakterze podhalańskich mieszkańców. Wszystkie jednak oddają niezwykłość miejsca jakim jest Zakopane.
Wrażenie to wzmaga dodatkowe widok z balkonu skierowany w stronę Gubałówki lub Giewontu.
Pokoje z łazienką a w niej suszarka do włosów, żel do mycia ciała, szampon do włosów, ręczniki.
Wyposażenie: szerokie łóżko małżeńskie oraz jedno pojedyncze.
Powierzchnia pokoju: 20 m2
 
 

 

Pokoje czteroosobowe

Cena od 520 zł

 
Pokoje czteroosobowe Zakopiańskiego Dworu to opcja przygotowana dla tych, którzy w Tatrach poszukują umocnienia wszelkiego rodzaju więzi i chcą spędzać czas w dobrym towarzystwie. Utrzymany w stonowanych, lecz jasnych barwach pokój, daje wrażenie otulającego zewsząd ciepła. Odczucie to wzmaga architektura pomieszczenia, w której dominują elementy drewniane, wykonane ręcznie przez wysokiej klasy rzeźbiarzy. Znakomity pokój dla rodzin z dziećmi.
Pokoje z łazienką a w niej suszarka do włosów, żel do mycia ciała, szampon do włosów, ręczniki
Wyposażenie: dwa szerokie łóżka małżeńskie
Powierzchnia pokoju: 33m2
 
 

 

 Pokoje Rodzinne

Cena od 460zł

 


Jest to miejsce przygotowane z myślą o rodzicach chcących pokazać swoim pociechom piękno polskich gór. Przestronny pokój pozwala na umieszczenie w nim łóżeczka dla dziecka, a także pozostawia mnóstwo przestrzeni do zabawy. Ponadto, utrzymany w stonowanych, lecz jasnych barwach pokój, daje wrażenie otulającego zewsząd ciepła. Odczucie to wzmaga architektura pomieszczenia, w której dominują elementy drewniane, wykonane ręcznie przez wysokiej klasy rzeźbiarzy.
Pokoje z łazienką a w niej suszarka do włosów, żel do mycia ciała, szampon do włosów, ręczniki.
Wyposażenie: szerokie łóżko małżeńskie i dwa pojedyncze
Powierzchnia pokoju: 27 m2


Dla małych dzieci:
- łóżeczko z pościelą, doba 40 zł
- przewijak,
- krzesełko do karmienia w restauracji,
- możliwość wypożyczenia czajnika

 

 
 
Cena wszystkich pokoi zawiera:

 

 
  • śniadanie w formie bufetu szwedzkiego
  • Internet Wi-Fi
  • przechowalnie rowerów i nart
Informacje dodatkowe:
  • doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 14.00 a kończy o 11.00
  • na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia
  • nie akceptujemy zwierząt

    * Fotografie przedstawiają detale, które charakteryzują WSZYSTKIE nasze pokoje.

Zapraszamy do kontaktu z nami +48 783 998 568

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.