Przyjazd
Wyjazd

Restauracja

Restauracja Zakopiański Dwór to serce naszego pensjonatu. Dokładamy najwyższych starań, aby udany wypoczynek naszych Gości zawsze wiązał się z sympatyczną obsługą, jakością i smakiem przygotowywanych potraw.

Wnętrze Restauracji Zakopiański Dwór utrzymane jest w tradycyjnym stylu. Wśród elementów wykończenia dominuje drewno. Restauracyjny bar, stoły, krzesła oraz drewniane elementy architektoniczne ozdobione są ręcznie, wzorami pochodzącymi z regionalnej tradycji. Elementem, który nadaje restauracji szczególnego wdzięku, jest oryginalnie zdobiony kominek z kutymi elementami. Wszystko to sprawia, że goście czują się tu swojsko i klimatycznie. 

Jednak najważniejszy w naszej restauracji jest SMAK. Specjalnością naszej restauracji są dania regionalne, polecamy zwłaszcza przygotowywane przez naszego szefa kuchni pierogi w różnych odsłonach, oryginalną zupę pomidorową z własnych pomidorów oraz rydze.

Na uwagę zasługuje również kwaśnica z wędzonym żeberkiem, za którą otrzymaliśmy certyfikat Smaki Podhala oraz wypieki cukiernicze naszego szefa kuchni, które można posmakować również podczas bogatych śniadań w formie bufetu.

W naszej karcie są również dania dla dzieci. A w formule dania dnia oferujemy naszym gościom obiadokolacje.

W naszej kuchni stawiamy na to, aby przygotować Państwu dania ze świeżych, osobiście wyszukiwanych przez nas składników. Dlatego najlepsze z nich sprowadzamy z całej Polski, a bywa, że hodujemy je sami jak pomidory :) 

Zapraszamy naszych gości oraz odwiedzających Zakopane, którzy poszukują autentycznego smaku, blisko centrum, ale nieco na uboczu od utartych szlaków. 

Proponujemy Państwu również organizację uroczystych wesel, chrzcin, komunii, przyjęć urodzinowych, spotkań towarzyskich, spotkań biznesowych. Niepowtarzalny smak, pyszne potrawy, miła atmosfera.... wszystko to znajdziecie w Restauracji Zakopiański Dwór, gdzie w tradycyjnym, góralskim wnętrzu możemy przygotować ważne dla Państwa wydarzenia, które wymagają wyjątkowej oprawy.  

W całym obiekcie, w tym części restauracyjnej, obowiązuje zakaz palenia. Osoby palące zapraszamy do przeznaczonych specjalnie do tego celu, wydzielonych miejsc przed wejściem do restauracji.

Więcej informacji:

+48 783 998 568
e-mail: recepcja@zakopianskidwor.pl

Lokalizacja

Zakopiański Dwór
Droga do Białego 1, 34-500 Zakopane

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij