Przyjazd
Wyjazd

Restauracja

Restauracja Zakopiański Dwór to najważniejsza część całego obiektu wypoczynkowego. Dokładamy najwyższych starań, aby udany wypoczynek naszych Gości zawsze wiązał się z pełną satysfakcją jakością i smakiem  przygotowywanych potraw. 

Specjalnością naszej restauracji są dania regionalne, polecamy zwłaszcza przygotowywane przez nas pierogi w różnych odsłonach, zupę pomidorową z naszych pomidorów oraz rydze.

Wśród specjalności spoza regionu, oferujemy:

  •  zupę borowikową
  •  carpaccio z polędwicy wołowej z oliwą czosnkową
  •  pieczonego lub gotowanego pstrąga 

To kuchnia, która urzeknie Cię smakiem...

Wnętrze restauracji utrzymane jest w tradycyjnym stylu. Wśród elementów wykończenia dominuje drewno. Restauracyjny bar, stoły, krzesła oraz drewniane elementy architektoniczne ozdobione są ręcznie wytwarzanymi wzorami pochodzącymi z regionalnej tradycji.

Elementem, który nadaje restauracji szczególnego wdzięku jest kominek. Tradycyjna ornamentyka oraz ciepło, jakim wypełnia całe wnętrze pomieszczenia nadają każdej chwili niezapomnianego efektu.

Z największą dbałością podchodzimy do estetyki serwowanych potraw. W imię wysokiej elegancji zrezygnowano z tradycyjnego, drewnianego typu zastawy na rzecz wykwintnych naczyń współczesnych. Oddająca w pełni zakopiański charakter restauracja jest miejscem wspaniale nadającym się do organizacji wieczorów góralskich.

Imprezy okolicznościowe 

Niepowtarzalny smak, pyszne potrawy, miła atmosfera.... wszystko to znajdziecie w Restauracji Zakopiański Dwór, gdzie w tradycyjnym, góralskim wnętrzu możemy przygotować ważne dla Państwa wydarzenia - wyjątkowe wydarzenia, które wymagają wyjątkowej oprawy. 

Restauracja Zakopiański Dwór, organizuje:

  • spotkania rodzinne
  • spotkania towarzyskie
  • spotkania biznesowe
  • imprezy okolicznościowe (komunie, chrzciny)

W całym obiekcie, w tym części restauracyjnej, obowiązuje zakaz palenia. Osoby palące zapraszamy do przeznaczonych specjalnie do tego celu, wydzielonych miejsc przed wejściem do restauracji.

Restauracja czynna od wtorku do niedzieli od 13.00 do 20.00

 

Rezerwacje i informacje

+48 783 998 568

Lokalizacja

Zakopiański Dwór
Droga do Białego 1, 34-500 Zakopane

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij