Restauracja


Restauracja Zakopiański Dwór to najważniejsza część całego obiektu wypoczynkowego. Dokładamy najwyższych starań, aby udany wypoczynek naszych Gości zawsze wiązał się z pełną satysfakcją jakością i smakiem  przygotowywanych potraw. 

Restauracja Zakopiański Dwór bierze udział w najbardziej prestiżowych programach kulinarnych organizowanych na Podhalu (np. Smaki Podhala).
Specjalnością naszej restauracji są dania regionalne, polecamy zwłaszcza przygotowywane przez nas pierogi. Wśród specjalności spoza regionu, oferujemy:

 - zupę borowikową
 - carpaccio z polędwicy wołowej z oliwą czosnkową
 - pieczonego pstrąga 
 - pierogi własnego wyrobu

 

To kuchnia, która urzeknie Cię smakiem...
 

Wnętrze restauracji utrzymane jest w tradycyjnym stylu. Wśród elementów wykończenia dominuje drewno.

Restauracyjny bar, stoły, krzesła oraz drewniane elementy architektoniczne ozdobione są ręcznie wytwarzanymi wzorami pochodzącymi z regionalnej tradycji.

Elementem, który nadaje restauracji szczególnego wdzięku jest kominek. Tradycyjna ornamentyka oraz ciepło, jakim wypełnia całe wnętrze pomieszczenia nadają każdej chwili niezapomnianego efektu.

Z największą dbałością podchodzimy do estetyki serwowanych potraw. W imię wysokiej elegancji zrezygnowano z tradycyjnego, drewnianego typu zastawy na rzecz wykwintnych naczyń współczesnych. Oddająca w pełni zakopiański charakter restauracja jest miejscem wspaniale nadającym się do organizacji wieczorów góralskich.

 

Restauracja Zakopiański Dwór, organizuje: spotkania rodzinne, spotkania towarzyskie, biznesowe. Organizujemy imprezy okolicznościowe z uzgodnionym menu.

Niepowtarzalny smak, pyszne potrawy, miła atmosfera....wszystko to znajdziecie w Restauracji Zakopiański Dwór, gdzie w tradycyjnym, góralskim wnętrzu możemy przygotować ważne dla Państwa wydarzenia - wyjątkowe wydarzenia, które wymagają wyjątkowej oprawy. 

 

W całym obiekcie, w tym części restauracyjnej, obowiązuje zakaz palenia. Osoby palące zapraszamy do przeznaczonych specjalnie do tego celu, wydzielonych miejsc przed wejściem do restauracji.

Od września restauracja będzie czynna od wtorku do niedzieli.

 

Rezerwacja i informacja pod numerem telefonu: +48 783 998 568.


 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.